2023. március 9-i verseny jegyzőkönyve
Römi egyéni verseny, Römi csapat verseny, Ulti egyéni verseny, Ulti csapatverseny eredmények
Römi egyéni verseny:
Helyezés Név Klub Pont
- Judák Róza Pomáz Holdvilágárok 12
- Csatári Józsefné Kaba Őszirózsák 11/83
- Varga Györgyné Pomáz Holdvilágárok 11/253
- Novodonszki Mária Életmód Salgótarján „B” 10/5
- Fekete Istvánné Bátonyterenye Pikk Dáma „B” 10/180
- Bodrogi László Életmód Salgótarján „B” 10/350
- Ivacs Lászlóné Életmód Salgótarján „A” 10/380
- Gyöngyösi Ági Életmód Salgótarján „B” 10/479
- Görgényi Jánosné Zagyvapálfalva 10/503
- Nagyné Ani Maglód „B” 10/519
- Vendrey László Maglód „D” 9/268
- Kvacsek Erzsébet Életmód Salgótarján „B 9/363
- Turós Klára Maglód „C” 9/405
- Rozsmán Antalné Életmód Salgótarján „A” 9/410
- Cservenák Zsuzsanna Nógrádmegyer „B” 9/416
- Hegedűs Józsefné Nógrádmegyer „B” 9/473
- Verbói Gyuláné Nógrádmegyer „A” 9/503
- Boskó Hilda Bátonyterenye Pikk Dáma „A” 9/666
- Nagy Istvánné Bátonyterenye Pikk Dáma „B” 9/688
- Métneki Eszter Életmód Salgótarján „A” 8/211
- Gordos Zoltánné Bátonyterenye Pikk Dáma „A” 8/285
- Sáj Ilona Maglód „E” 8/590
- Szabó Istvánné Maglód „D” 8/625
- Papp Ferenc Maglód „B” 8/639
- Nagy Hajnalka Bátonyterenye Pikk Dáma „A” 8/684
- Ferencz Tiborné Szécsény Derűs Asszonyok 8/751
- Kovács Lászlóné Maglód „A” 8/869
- Palaticzky Gáborné Nógrádmegyer „A” 8/1026
- Hodosi Lajosné Kaba Őszirózsák 7,5/780
- Géczy Ernőné Nógrádmegyer „A” 7/548
- Mester Erzsébet Bátonyterenye Pikk Dáma „B” 7/557
- Fodor Sándorné Életmód Salgótarján „A” 7/571
- Lisztonki Lászlóné Zagyvapálfalva 7/622
- Liszka Józsefné Nógrádmegyer „B” 7/700
- Bagyinszki Lászlóné Szécsény Derűs Asszonyok 7/772
- Gere Sándorné Kaba Őszirózsák 7/791
- Lajos Pálné Maglód „E” 7/932
- Kósik Nándor Zagyvapálfalva 7/937
- Törő Tiborné Maglód „A” 7/955
- Parádi Ildikó Maglód „B” 7/992
- Kiss Lajosné Kaba Őszirózsák 71006
- Iker Gyula Maglód „C” 7/1083
- Petrécs Irén Pomáz Holdvilágárok 6/714
- Dobó László Maglód „D” 6/728
- Mankovics Zsuzsa Maglód „A” 6/751
- Szoboszlai Lászlóné Maglód „C” 6/846
- Palla Andrásné Nógrádmegyer „B” 6/964
- Bunder Irén Szécsény Derűs Asszonyok 6/990
- Bender Csaba Bátonyterenye Pikk Dáma „A” 6/1145
- Boros Évi Maglód „E” 6/1163
- Gaál Ildikó Zagyvapálfalva 6/1345
- Kiss István Maglód „E” 6/1409
- Veres D. Szilvia Maglód „C” 5/843
- Gyányi Lászlóné Bátonyterenye Pikk Dáma „B” 5/917
- Becsák Jánosné Pomáz Holdvilágárok 5/1025
- Hollósy Gáborné Maglód „B” 5/1424
- Nagy Lászlóné Szécsény Derűs Asszonyok 4/667
- Pári Béláné Maglód „D” 4/905
- Leskó György Nógrádmegyer „A” 4/984
- Kiss Pálné Maglód „A” 4/1225
Römi csapat verseny:
- Salgótarján Életmód Nyugdíjas Klub „B” 39
- Pomáz Holdvilágárok Egyesület 34
- Salgótarján Életmód Nyugdíjas Klub „A” 34
- Kaba Őszirózsa Nyugdíjas Egyesület 32,5
- Bátonyterenye Pik Dáma „B” 31
- Nógrádmegyer Nyugdíjas Klub „B” 31
- Bátonyterenye Pik Dáma „A” 31
- Maglód Nyugdíjas Klub „B” 30
- Zagyvapálfalva Nyugdíjas Klub 29,5
- Nógrádmegyer Nyugdíjas Klub „A” 28
- Maglód Nyugdíjas Klub „D” 27
- Maglód Nyugdíjas Klub „C” 27
- Maglód Nyugdíjas Klub „E” 27
- Szécsény Derűs Asszonyok 25
- Maglód Nyugdíjas Klub „A” 24
Ulti egyéni verseny:
- Vincze Rózsa Maglód Nyugdíjas Egyesület „B” 12
- Polcsics Gyula Pomáz Holdvilágárok „A” 10/123
- Judák Sándor Pomáz Holdvilágárok „A” 10/93
- Sebestyén Antal Pomáz Holdvilágárok „B” 9/63
- Csukás Tibor Kaba Őszirózsák „A” 9/19
- Petrécs Ferenc Pomáz Holdvilágárok „B” 9/-30
- Varga György Pomáz Holdvilágárok „A” 8/66
- Simonyi József Maglód Nyugdíjas Egyesület „A” 8/43
- Balázs János Bag Szinkron „A” 8/24
- Nagy Géza Maglód Nyugdíjas Egyesület „B” 8/23
- Balázs László Bag Szinkron „A” 7/-11
- Halász Tibor Bag Szinkron „B” 7/-19
- Sasinszki Ferenc Maglód Nyugdíjas Egyesület „A” 7/-25
- Dian Gábor Maglód Nyugdíjas Egyesület 7/-27
- Faragó Károly Maglód Nyugdíjas Egyesület „A” 7/-51
- Jakab László Maglód Nyugdíjas Egyesület „C” 6/54
- Maschek László Bag Szinkron „B” 6/-39
- Papp Frigyes Pomáz Holdvilágárok „B” 5,5/-19
- Tasnádi Péter Kaba Őszirózsák 5/0
- Vadász István Maglód Nyugdíjas Egyesület „C” 4,5/-39
- Erdei Gyula Kaba Őszirózsák 4/-16
- Galambos Mihály Bag Szinkron „A” 4/-65
- Köncöl Vilmos Bag Szinkron „B” 4/-120
- Tóth Imre Maglód Nyugdíjas Egyesület „C” 3,5/-64
- Kovács László Maglód Nyugdíjas Egyesület „B” 3,5/-109
Ulti csapatverseny:
- Pomáz Holdvilágárok „A” 28
- Pomáz Holdvilágárok „B” 23,5
- Maglód Nyugdíjas Egyesület „B” 22,5
- Maglód Nyugdíjas Egyesület „A” 22
- Bag Szinkron „A” 19
- Kaba Őszirózsák „A” 18
- Bag Szinkron „B” 17
- Maglód Nyugdíjas Egyesület „C” 14
Süle Istvánné Varga Károlyné Czingler Sándor